Ogrodzenia bramy płoty Strzałkowo

Wojtex ogrodzenia

Kompleksowa obsługa Klienta

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ogrodzeń systemowych. W całości wykonujemy dla naszych klientów: ogrodzenia panelowe, siatkowe, bramy i furtki, podmurówkę systemową, a także ogrodzenia ozdobne jak również ogrodzenia tymczasowe.

czytaj więcej umów się na konsultację

W swojej ofercie posiadamy również…

Bramy i furtki – dopełnienie całości dla Twojego ogrodzenia

Jako specjaliści od systemów ogrodzeniowych, w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów, uzupełniamy swoją ofertę również o bramy i furtki. Zajmujemy się produkcją i montażem bram dwuskrzydłowych, bram przesuwnych oraz furtek w opcji otwierania ręcznego.
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, stąd wszystkie parametry takie jak wysokość, szerokość bram i furtek, a także wypełnienie np. panelem 3D, oraz wiele innych właściwości, dostosowujemy precyzyjnie do potrzeb Klienta. Nasi specjaliści w oparciu o swoje doświadczenie chętnie doradzą najlepszą z możliwych opcji, biorąc pod uwagę czynniki takie jak typ wybranego ogrodzenia, ukształtowanie terenu, na którym znajduje się ogrodzenie, czy też geometria działki i możliwości związane z ilością miejsca, jakie będzie przeznaczone na bramę czy furtkę.
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najlepszą z możliwych opcję dla siebie. Tel.: 669 223 363.

Bramy Słupca

Bramy dwuskrzydłowe a bramy przesuwne...

Każdy system otwierania bram jest dobry, ale tylko jeden jest idealny dla Ciebie

Każda działka, dla której realizujemy system ogrodzeniowy czy też tylko system bram, jest wyjątkowa w swoim ukształtowaniu terenu, geometrii, możliwościach przestrzennych oraz w wielu innych czynnikach. Każdy nasz Klient ma swoje indywidualne potrzeby w zakresie ceny, funkcjonalności, estetyki i atrakcyjności wyglądu. Szanujemy i rozumiemy te wszystkie zależności, dlatego każda nasza realizacja to przede wszystkim dostosowanie naszych możliwości do preferencji Klienta.
Obecnie bramy przesuwne stają się rozwiązaniem najczęściej wybieranym przez Klientów. Doskonale sprawdzają się na szerokich działkach, a ich dodatkowym atutem jest fakt, że nie wymagają miejsca w głąb działki na możliwość otwierania skrzydeł bramy. Dzięki temu, że bramy przesuwne są z reguły prostym konstrukcyjnie systemem, ich konserwacja jest naprawdę łatwa i wygodna. Nasza firma oferuje bramy przesuwne ocynkowane i pomalowane proszkowo, które posiadają wysokie właściwości antykorozyjne oraz niezwykle estetyczny wygląd.
Bramy dwuskrzydłowe są systemem sprawdzającym się doskonale w miejscach, gdzie działka jest wąska, ale za to głęboka. Swoje zastosowanie znajdują na terenach firm przemysłowych ze względu na możliwość dużego rozstawu skrzydeł, ale nie tylko. Nasi Klienci równie chętnie sięgają po to rozwiązanie, stosując je na swoich prywatnych posesjach. W naszej ofercie znajduje się zarówno montaż bram i furtek naszej produkcji, jak i elementów zakupionych przez Klienta.
Nasze bramy i furtki oferujemy z kompletem słupków i wszelkich niezbędnych akcesoriów. Zapraszamy do kontaktu, tel.: 669 223 363.

Dane kontaktowe

Wojtex
Łukasz Drzewiecki

ul. Powidzka 8
62-420 Strzałkowo
tel.: 669 223 363
tel.: 669 223 393
e-mail: 
strona internetowa: www.wojtexogrodzenia.pl
Godziny otwarcia:
pn. - pt.: 7:00 - 17:00
sob.: 8:00 - 13:00
NIP: 667-161-58-26
REGON: 302635696