Ogrodzenia bramy płoty Strzałkowo

Wojtex ogrodzenia

Kompleksowa obsługa Klienta

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ogrodzeń systemowych. W całości wykonujemy dla naszych klientów: ogrodzenia panelowe, siatkowe, bramy i furtki, podmurówkę systemową, a także ogrodzenia ozdobne jak również ogrodzenia tymczasowe.

czytaj więcej umów się na konsultację

Ogrodzenia tymczasowe Strzałkowo

W swojej ofercie posiadamy również ogrodzenia tymczasowe

Do ogradzania terenów budowlanych, sadów, ogrodów, terenów zalesionych i nie tylko

Ogrodzenia tymczasowe to rozwiązanie tanie, proste i wygodne w sytuacji, kiedy potrzeba ogrodzić dany teren czy działkę na jakiś czas – rok, dwa, a czasem i dłużej. Jest to system ogrodzeniowy łatwy zarówno w montażu, jak i demontażu, stąd też nasi Klienci chętnie sięgają po to rozwiązanie w sytuacji ogradzania terenów budowy oraz wszędzie tam, gdzie teren pod ogrodzenie charakteryzuje się dużą powierzchnią.
Nasza firma oferuje ogrodzenia tymczasowe w postaci siatki leśnej zamontowanej na drewnianych słupkach. Jest to system ogrodzeniowy najtańszy na rynku i stosunkowo prosty w montażu. Ocynkowaną siatkę instalujemy na drewnianych słupkach lub, jak często bywa w przypadku terenów budowy, na drewnianych stemplach. Istnieje także możliwość montażu siatki leśnej przy zastosowaniu słupków metalowych, jednak jest to rozwiązanie droższe.
Montaż siatki leśnej jest prosty, ale trzeba pamiętać, że jej prawidłowa instalacja jest bardzo istotna. Nie ma znaczenia, czy ogrodzenie tego typu będzie służyło jedynie na jakiś czas, czy jest montowane jako ogrodzenie stałe, a więc na lata – zawsze należy zachować precyzję i dokładność.
Siatka leśna znacząco różni się od standardowej siatki ogrodzeniowej. Dla siatki leśnej druty wiodące stanowią element siatki, w przeciwieństwie do siatki ogrodzeniowej, gdzie są one jej osobną częścią. Ważne jest odpowiednie naciąganie siatki już na etapie montażu, a także nieblokowanie siatki na słupkach pośrednich, aby dać drutom prowadzącym możliwość przesuwania i ograniczyć ryzyko pęknięcia drutów do minimum.
Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, a także do korzystania z naszego wsparcia w zakresie montażu ogrodzeń tymczasowych oraz innych oferowanych przez nas usług.
Tel.: 669 223 363

Dane kontaktowe

Wojtex
Łukasz Drzewiecki

ul. Powidzka 8
62-420 Strzałkowo
tel.: 669 223 363
tel.: 669 223 393
e-mail: 
strona internetowa: www.wojtexogrodzenia.pl
Godziny otwarcia:
pn. - pt.: 7:00 - 17:00
sob.: 8:00 - 13:00
NIP: 667-161-58-26
REGON: 302635696