Ogrodzenia bramy płoty Strzałkowo

Wojtex ogrodzenia

Kompleksowa obsługa Klienta

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ogrodzeń systemowych. W całości wykonujemy dla naszych klientów: ogrodzenia panelowe, siatkowe, bramy i furtki, podmurówkę systemową, a także ogrodzenia ozdobne jak również ogrodzenia tymczasowe.

czytaj więcej umów się na konsultację

Siatka ogrodzeniowa, czyli najpowszechniejszy typ ogrodzeń

Idealne rozwiązanie dla szukających prostoty i estetyki za możliwie najmniejsze pieniądze

Ogrodzenia z siatki plecionej są jednym z najpopularniejszych typów ogrodzeń, najczęściej spotykanych, a przy tym najtańszych na rynku. Ze względu na swoją elastyczność oraz wysoką odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i czynniki pogodowe, siatka jest rozwiązaniem często i chętnie stosowanym.
Doskonale sprawdza się przy ogradzaniu terenów prywatnych – zwłaszcza na bokach i tyłach działki, gdzie z reguły ogrodzenie oddziela nas od sąsiadów.
Z powodzeniem siatkę można jednak stosować również na frontach działki, ze względu na jej schludny, estetyczny wygląd. Jest to doskonałe rozwiązanie do ogradzania ogrodów, ogródków działkowych, terenów rolniczych, terenów znajdujących się w budowie czy nawet wybiegów lub kojców dla zwierząt.

Ogrodzenia siatkowe Słupca

Panele ogrodzeniowe czy ogrodzenia siatkowe?

Jak wybrać odpowiednie dla siebie rozwiązanie spośród tych dwóch systemów?

Zarówno ogrodzenia panelowe, jak i ogrodzenia z siatki plecionej można opisać kilkoma określeniami: szybkie i proste w montażu, estetyczne, trwałe i za niewielkie pieniądze. Dopiero w zestawieniu tych dwóch systemów ogrodzeniowych wyłaniają się różnice.
Ogrodzenia siatkowe są rozwiązaniem tańszym niż panele ogrodzeniowe, głównie ze względu na ilość potrzebnego materiału, jaki przypada na 1 m2 ogrodzenia panelowego w stosunku do ogrodzenia siatkowego. Stąd porównując koszt samego ogrodzenia, korzystniej wypada system opierający się na siatce plecionej. Zestawiając jednak procedurę montażu i ilość akcesoriów koniecznych do instalacji ogrodzenia, montaż siatki jest zdecydowanie bardziej skomplikowany. Konieczne jest stosowanie odpowiednich napinaczy, opasek, zastrzałów, spinek pomocniczych i innych akcesoriów, które w przypadku paneli ogrodzeniowych są zbędne. Ilość elementów potrzebnych do konstrukcji ogrodzenia z siatki czy świadomość naprężeń, które mogą występować w ogrodzeniu, wymagają od montażysty wiedzy choć w minimalnym stopniu, stąd montaż nie jest już tak prosty, jak w przypadku paneli ogrodzeniowych.

Krótka charakterystyka ogrodzeń siatkowych

Siatka ogrodzeniowa, jaką oferujemy naszym Klientom…

Minimalna wysokość siatki, którą oferujemy w sprzedaży to 60 cm, z możliwością zwiększania tej wysokości co 5 cm, do wysokości niemalże nieograniczonej. Ze względu na rodzaj mocowania siatki – czyli do wierzchu słupka – długość siatki nie jest w żaden sposób ograniczona. W przypadku zakupu ogrodzenia siatkowego oferujemy naszym Klientom pełen pakiet zawierający siatkę, słupki, wszelkie niezbędne do montażu akcesoria oraz usługę montażu. Istnieje jednak możliwość zakupu każdego z wymienionych elementów oddzielnie.
Ofertę instalacji ogrodzenia z siatki uzupełniamy o możliwość zastosowania prefabrykowanej podmurówki betonowej, jak i bram dwuskrzydłowych, bram przesuwnych i furtek.
Jako specjaliści z bogatym zapleczem wiedzy i praktyki w dziedzinie systemów ogrodzeniowych, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości w zakresie dostosowania wysokości i długości planowanego ogrodzenia do warunków, lokalizacji i funkcji, jaką ogrodzenie siatkowe będzie miało spełniać. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, tel.: 669 223 363.

Dane kontaktowe

Wojtex
Łukasz Drzewiecki

ul. Powidzka 8
62-420 Strzałkowo
tel.: 669 223 363
tel.: 669 223 393
e-mail: 
strona internetowa: www.wojtexogrodzenia.pl
Godziny otwarcia:
pn. - pt.: 7:00 - 17:00
sob.: 8:00 - 13:00
NIP: 667-161-58-26
REGON: 302635696