Ogrodzenia bramy płoty Strzałkowo

Wojtex ogrodzenia

Kompleksowa obsługa Klienta

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ogrodzeń systemowych. W całości wykonujemy dla naszych klientów: ogrodzenia panelowe, siatkowe, bramy i furtki, podmurówkę systemową, a także ogrodzenia ozdobne jak również ogrodzenia tymczasowe.

czytaj więcej umów się na konsultację

Ogrodzenia Września

Zgrzewane panele ogrodzeniowe 3D

System ogrodzeniowy najchętniej i najczęściej wybierany przez Klientów

Panele ogrodzeniowe to obecnie najpopularniejszy system ogrodzeniowy spośród dostępnych na rynku. Swoje zainteresowanie i powodzenie wśród Klientów zyskuje głownie dzięki prostocie i szybkości montażu.
Dzięki temu, że montaż paneli jest tak łatwy, oczywistą zaletą tego systemu staje się możliwość samodzielnej instalacji ogrodzenia, bez konieczności korzystania z usług ekipy montażowej. Zaznaczamy jednak, że oddajemy Klientowi do wyboru zarówno możliwość zakupu samych elementów konstrukcyjnych systemów ogrodzeniowych, jak i skorzystania z usług montażowych na najwyższych poziomie, dzięki temu, że posiadamy niezbędny sprzęt do wykonywania tego typu prac oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Jeżeli decydujesz się na zakup paneli 3D...

Wybierasz niezawodny system ogrodzeniowy „na lata”

Decydując się na zakup zgrzewanych paneli 3D, wybierasz szybki i prosty montaż przy jednoczesnej wysokiej wytrzymałości ogrodzenia oraz bardzo dobrych właściwościach antykorozyjnych. Masz więc gwarancję, że wybór paneli 3D to – mówiąc prosto – wybór ogrodzenia z przeznaczeniem na długie lata użytkowania. Jako producent ogrodzeń zapewniamy przy tym naszych Klientów o bezkonkurencyjności naszych cen.

Panele 3D są wykonane ze stalowych prętów, punktowo zgrzewanych, a następnie przetłaczanych kilka razy w zależności od wysokości oferowanego panelu, po to, by dodatkowo zwiększyć jego stabilność.
Właściwości antykorozyjne nadajemy poszczególnym elementom paneli poprzez zastosowanie ocynku ogniowego i nałożenie proszkowo lakieru w jednym z czterech oferowanych przez nas kolorów z palety RAL: zielony 6005, czarny 9005, grafitowy 7016 i brązowy 8017.

Spośród możliwości, które oferujemy, wybierz opcję idealną dla siebie

Oferujemy panele ogrodzeniowe w różnych rozmiarach i o różnej grubości wraz z niezbędnymi akcesoriami

Panele 3D są typem ogrodzeń, które doskonale sprawdzają się w sytuacjach instalowania ich wokół terenów przemysłowych, magazynów, ogrodów, parków, ale również terenów sportowych czy też prywatnych posesji. Ze względu na to, że panele 3D są systemem niezwykle estetycznym, wielu naszych Klientów decyduje się na ogradzanie nimi swoich prywatnych terenów, zarówno na bokach i tyłach swoich posesji, jak i na frontach.
Panele oferujemy w wysokościach: 1,20 m, 1.50 m, 1,70 m oraz 2 m i 2,20 m, przy stałej długości panelu – 2,5 m. Zostawiamy również dwie możliwości wyboru grubości drutu stalowego: 4 mm i 5 mm.
W swojej ofercie standardowo proponujemy naszym Klientom panele 3D wraz ze wszystkimi niezbędnymi do montażu akcesoriami, a także z prefabrykowaną podmurówką betonową. Uzupełnienie naszej oferty w przypadku ogrodzeń panelowych stanowią natomiast bramy dwuskrzydłowe i bramy przesuwne, a także furtki.
Każdą realizację dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszego Klienta, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, tel.: 669 223 363, w celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i uzgodnienia możliwości zlecenia.

Dane kontaktowe

Wojtex
Łukasz Drzewiecki

ul. Powidzka 8
62-420 Strzałkowo
tel.: 669 223 363
tel.: 669 223 393
e-mail: 
strona internetowa: www.wojtexogrodzenia.pl
Godziny otwarcia:
pn. - pt.: 7:00 - 17:00
sob.: 8:00 - 13:00
NIP: 667-161-58-26
REGON: 302635696